OKOLICZNOŚCI

Shutter & Melody had its humble beginnings with event coverage and more specifically with concert photography. Music and dancing has always been a huge passion of ours so it was natural to start there. Throughout the years we have attended many diverse events and as a result we trained our eye to be as flexible as possible in our approach to often wildly different types of locations, available light, styles and activities. Every occasion is different and offers new challenges as well as opportunities to get that perfect photo, which keeps us on our toes and never gets boring.

When photographing events our mission is to best capture their atmosphere in all their crucial moments all the while making sure we remain as inconspicuous as possible. It’s essential to us that we establish a positive connection with participants and allow them to feel comfortable in our presence. So whether it's a cultural, business, dance or theatre related event that you would like to have photographed, we are ready.

Shutter&MelodyMEGA-1.jpg

GALLERY

Click on the photos to expand the galleries.


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W tym dziale odpowiadamy na kilka typowych pytań dotyczących naszych warunków i metod pracy. W przypadku pytań, na które nie odpowiedzieliśmy poniżej, prosimy o kontakt; chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

JAKIE SĄ WASZE CENY?

W zależności od rodzaju imprezy i końcowego wykorzystania, nasze ceny będą się różnić. Aby otrzymać konkretną wycenę skontaktujcie się z nami, a my dostosujemy naszą opłatę do Twoich potrzeb.

JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWACIE?

Fotografujemy aparatami firmy Canon i Nikon i używamy tylko najlepszych obiektywów. Do oświetlenia najczęściej stosujemy lampy błyskowe.

JAK SZYBKO DOSTARCZYCIE ZDJĘCIA?

Postaramy się dostarczyć zdjęcia jak najszybciej. Jak szybko zależeć będzie od formy, rozmiaru, długości i znaczenia wydarzenia.

NA ILE ZDJĘĆ MOŻNA LICZYĆ?

Zależy to od samego wydarzenia i wymaganej postprodukcji. Od godzinnego ujęcia możesz oczekiwać, że otrzymasz od 30 do 80 zdjęć w dowolnym miejscu.

CZY MOGLIBYŚMY DOKONAĆ WŁASNYCH ZMIANY NA ZDJĘCIACH PO OTRZYMANIU ICH W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI?

Zdjęcia, które otrzymacie, będą ostateczną wersją zdjęć i nie są przeznaczone do dalszych modyfikacji. Zawsze możecie się z nami skontaktować w celu dokonania jakichkolwiek korekt po ich dostarczeniu.

CZY SĄ OGRANICZENIA CO DO CELÓW DLA JAKICH MOŻNA WYKORZYSTAĆ OTRZYMANE FOTOGRAFIE?

Nasza umowa określi sposób wykorzystania zdjęć.


             Wszystkie zdjęcia na tej stronie są chronione prawami autorskimi poszczególnych fotografów, którzy współpracują z Shutter & Melody. Całe zdjęcia lub ich części nie mogą być wykorzystywane do jakicholwiek celów bez uprzedniej zgody autorów oraz przedstawianych osób.