WITAMY

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej poświęconej jakościowej fotografii ślubnej, imprezowej, portretowej oraz produktowej na terenie Berlina. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nie wahajcie się skontaktować z nami w przypadku dalszych pytań.

WESELA

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, a my zadbamy o zachowanie tego szczególnego dnia w pamięci na długo po tym, jak ryż spadł na ziemię.

IMPREZY

Jeśli chcesz sfotografować wydarzenie związane z kulturą, biznesem, tańcem lub teatrem, możesz na nas liczyć, że uchwycimy każdy ważny moment na "cyfrowym filmie".

PORTRETY

Niezależnie od tego, czy chcielibyście mieć nowe zdjęcia Waszej rodziny, dla Waszej firmy, jako uzupełnienie CV, czy po prostu zrobić kilka zdjęć dla swoich kont w mediach społecznościowych - portrety to nasza pasja.

PRODUKTY

Jest to najświeższa kategoria w naszym portfolio i wciąż się rozwijamy w tej dziedzinie, ale nie dajcie się zwieść myśleniu, że nie jesteśmy oddani dostarczaniu Wam jak najlepszych efektów końcowych.


Wszystkie zdjęcia na tej stronie są chronione prawami autorskimi poszczególnych fotografów, którzy przyczynili się do powstania Shutter & Melody. Całe zdjęcia lub ich części nie mogą być wykorzystywane do żadnych celów bez uprzedniej zgody autorów i przedstawianych postaci.