CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

            W tym dziale odpowiadamy na kilka typowych pytań dotyczących naszych warunków i metod pracy. W przypadku pytań, na które nie odpowiedzieliśmy poniżej, prosimy o kontakt; chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Dane kontaktowe są dostępne na stronie KONTAKT.


JAKIE SĄ WASZE CENY?

Nasze ceny zaczynają się od 80 € za godzinę wykonywania zdjęć portretowych bądź imprezowych, a od 100 € weselnych. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji i konkretnej oferty, którą dostosujemy do waszych potrzeb, lokalizacji oraz budżetu.

JAK DŁUGO MUSIMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?

Do dwóch miesięcy na zdjęcia ślubne. Brzmi to jak długi okres, ale niezbędne korekty na setkach zdjęć wymagają czasu i chcemy mieć pewność, że zapewnimy Wam najlepszy możliwy efekt końcowy. Zrobimy jednak wszystko, co w naszej mocy, aby zdjęcia dostarczyć jak najszybciej i tylko po to, aby czas oczekiwania był nieco bardziej znośny, w ciągu 48 godzin od ślubu prześlemy Wam 3-5 zdjęć, którymi będziecie mogli podzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

PRACUJECIE INDYWIDUALNIE CZY W PARACH?

W większości mniejszych wesel wystarczy jeden fotograf, ale z reguły, że obecność drugiego fotografa zapewnia dodatkowe "zabezpieczenie", że wszystkie kluczowe momenty są uchwycone. Praca w zespole zapewnia również dodatkowe wsparcie podczas sesji portretowych oraz w upewnieniu się, że wszystko przebiega sprawnie i bez zakłóceń. W przypadku fotografowania imprez, zazwyczaj wystarczy obecności tylko jednego fotografa.

JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWACIE?

Fotografujemy aparatami firmy Canon i Nikon i używamy tylko najlepszych obiektywów. W zależności od potrzeb wynajmujemy również specjalistyczny sprzęt.

CZY TY TEŻ FOTOGRAFUJECIE ANALOGOWO?

Fotografujemy cyfrowymi aparatami fotograficznymi.

ROBICIE SESJE ZARĘCZYNOWE?

Tak.

MOŻECIE ZORGANIZOWAĆ FOTO BUDKĘ?

Większość par, z którymi pracujemy, decyduje się na stworzenie własnej foto budki, przez co rozumiemy miejsce, w którym goście mogą być fotografowani na ładnym tle. Jest to tańsza opcja dla pary i pozwala na uwolnienie ich twórczego ducha. W tym przypadku tylko oświetlenie byłoby przez nas ustawione, a jeden z nas byłby również odpowiedzialny za wykonanie portretów. Alternatywnie, jeśli chcecie, możemy stworzyć budkę od podstaw, w wybranym przez Ciebie stylu. Jeśli chcecie mieć automatyczną kabinę fotograficzną, chętnie podamy Wam adresy kilku firm, które dostarczają je na imprezy.

Bez względu na to, jakie są Wasze preferencje, kabina fotograficzna to świetny sposób na sfotografowanie wszystkich Waszych przyjaciół i rodziny oraz urozmaicenia zabawy, więc zdecydowanie powinniście rozważyć jej posiadanie. Aby uzyskać więcej informacji nie wahajcie się z nami skontaktować.

CZY BĘDZIEMY MOGLI OTRZYMAĆ ORYGINALNE PLIKI RAW?

Pliki RAW są jak składniki, które są używane do stworzenia wspaniałego posiłku i same nie oddają pełnego smaku końcowego dania. Są one podstawą, na której tworzymy nasze zdjęcia i kiedy spełnią swój cel, są jak element, który został wtopiony w mieszankę i nie może być ponownie oddzielony. Dlatego też, aby utrzymać nasze standardy, dostarczymy Wam ostateczny, smaczny wybór zdjęć, które pozostawią Was zadowolonych i szczęśliwych, a my tymczasem zachowamy orginalne pliki w naszej spiżarni.

RETUSZUJECIE SWOJE FOTOGRAFIE?

Tak, wprowadzamy drobne korekty, aby wydobyć naturalne piękno portretowanych osób. Jednak zawsze naszym celem jest uchwycenie prawdziwego i uczciwego portretu par, z którymi pracujemy.

CZY MOGLIBYŚMY DOKONAĆ WŁASNYCH ZMIANY NA ZDJĘCIACH PO OTRZYMANIU ICH W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI?

Zdjęcia, które otrzymacie, będą ostateczną wersją zdjęć i nie są przeznaczone do dalszych modyfikacji. Zawsze możecie się z nami skontaktować w celu dokonania jakichkolwiek korekt po ich dostarczeniu.

CZY TWORZYCIE RÓWNIEŻ ALBUMY ŚLUBNE?

Obecnie nie jest to część naszego standardowego serwisu, ale z przyjemnością stworzymy drukowany album za dodatkową opłatą lub alternatywnie polecimy strony internetowe, które sprawią, że stworzenie własnego idealnego albumu fotograficznego stanie się prostym i zabawnym procesem.

CZY BĘDZIEMY SAMI MOGLI WYDRUKOWAĆ ZDJĘCIA?

Tak. Po otrzymaniu końcowych fotografii cyfrowych będziecie mogli wykonać tyle wydruków, ile tylko zechcecie.