PORTRETY

Wykonywanie portretów to prawdziwa przyjemność. Jest po prostu coś ekscytującego w tym, że można sfotografować kogoś i wspólnie stworzyć obraz, który z dumą pokażecie innym i wykorzystacie do reprezentowania samego siebie.

Możecie zlecić nam wykonanie różnorodnych portretów w różnych scenerii i lokalizacji oraz do różnorakich celów. Niezależnie od tego, czy chcecie mieć nowe zdjęcia swojej rodziny, dla swojej firmy, aby uzupełnić swoje CV, czy po prostu zrobić kilka zdjęć dla swoich kont w mediach społecznościowych, czekamy z niecierpliwością na urzeczywistnienie Waszej wizji.

Shutter&MelodyPortrait-4.jpg
Shutter&MelodyPortrait-3.jpg
Shutter&MelodyPortrait-8.jpg
Shutter&MelodyPortrait-11.jpg
Copy of Ewa
Shutter&MelodyPortrait-6.jpg
Shutter&MelodyPortrait-12.jpg

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W tym dziale odpowiadamy na kilka typowych pytań dotyczących warunków i metod naszej pracy. W przypadku pytań, na które nie odpowiedzieliśmy poniżej, prosimy o kontakt.

ILE KOSZTUJE SESJA?

Nasze ceny zaczynają się od 80 € za godzinę + koszt transportu. Aby otrzymać konkretną ofertę prosimy o kontakt.

CZY MACIE STUDIO?

Obecnie nie mamy dedykowanej przestrzeni studyjnej, ale chętnie wynajmiemy ją, nakręcimy na zewnątrz lub spotkamy się z Tobą w Twoim domu lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Pamiętaj, że możemy potrzebować zezwolenia na robienie zdjęć w określonych miejscach.

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAM?

Po godzinnej sesji otrzymasz link do wszystkich technicznie poprawnych zdjęć o niskiej rozdzielczości ze znakiem wodnym. Z nich musisz wybrać cztery zdjęcia, które później wyślemy do Ciebie w wysokiej rozdzielczości.

JAK OTRZYMAM ZDJĘCIA?

Otrzymasz wiadomość e-mail z linkami do pobrania.

CZY BĘDĘ W STANIE ODEBRAĆ ORYGINALNE, SUROWE PLIKI?

Surowe pliki są jak surowce, które są wykorzystywane do stworzenia wspaniałego posiłku i na własną rękę nie dają pełnego smaku końcowego dania. Są one podstawą, na której tworzymy nasze obrazy i gdy służą swojemu celowi, są jak element, który został wtopiony w mieszankę i nie może być rozdzielony. Dlatego też, aby dotrzymać naszych standardów, dostarczymy Państwu ostateczny, smaczny wybór zdjęć, które pozostawią Państwa zadowolonych i szczęśliwych oraz zachowają surowe pliki w naszej spiżarni.

CZY RETUSZUJESZ SWOJE ZDJĘCIA?

Tak, dokonujemy korekt, aby wydobyć naturalne piękno portretowanych osób. Jednak naszym celem jest zawsze uchwycenie prawdziwego i uczciwego portretu osób, z którymi pracujemy.

CZY MOGĘ ZASTOSOWAĆ WŁASNE ZMIANY DO ZDJĘĆ, GDY TYLKO OTRZYMAM ZDJĘCIA O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI?

Otrzymane zdjęcia będą ostateczną wersją zdjęć i nie są przeznaczone do zmiany. Jednak zawsze możesz skontaktować się z nami z prośbą o dokonanie konkretnych korekt zdjęć po ich dostarczeniu.

JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?

Fotografujemy aparatami firmy Canon i Nikon i używamy tylko najlepszych obiektywów. Do oświetlenia używamy naturalnego światła, softboxów, reflektorów i odbić. W zależności od konkretnych potrzeb wynajmujemy również specjalistyczny sprzęt.

CZY WYKONUJESZ RÓWNIEŻ ZDJĘCIA ANALOGOWE?

Fotografujemy aparatami cyfrowymi.

CZY MÓGŁBYŚ ZORGANIZOWAĆ WIZAŻYSTĘ?

Tak, za dodatkową opłatą.

NIGDY TEGO NIE ROBIŁEM I NIE CZUJĘ SIĘ KOMFORTOWO PRZED APARATEM.

Całkowicie rozumiemy i jest dla nas bardzo ważne, że masz dobre doświadczenie. Staramy się, abyś czuł się jak najbardziej zrelaksowany i dobrze się bawił. Nie musisz się też obawiać, że będziesz źle wyglądał, ponieważ będziesz mógł oglądać zdjęcia w miarę postępu prac i modyfikować wszystko, co chcesz - będziesz miał dużą kontrolę nad tym, jakie zdjęcia otrzymasz. Chcemy, abyś był zadowolony ze swoich portretów.


             Wszystkie zdjęcia na tej stronie są chronione prawami autorskimi poszczególnych fotografów, którzy współpracują z Shutter & Melody. Całe zdjęcia lub ich części nie mogą być wykorzystywane do jakicholwiek celów bez uprzedniej zgody autorów oraz przedstawianych osób.