O NAS


ShutterandMelody_Olga.jpg

Olga

Nazywam się Olga i obecnie pracuję i mieszkam w moim ukochanym mieście Berlin. Fotografia to nie tylko moja praca, ale także moja pasja. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż możliwość robienia pięknych zdjęć w tak szczególnym dniu jakim jest ślub, czy zdjęć, które oddają atmosferę i znaczenie różnorakich wydarzeń. Z radością wyobrażam sobie pary oglądające zdjęcia przez kolejne lata i wspominające dzień, w którym zadeklarowały wzajemną miłość całemu światu.

Kiedy zlecenie wymaga więcej niż jednej osoby, znajdziecie mnie pracującą obok wspaniałej Kate. Na różnorakie sposoby wniosła ona swój talent do tej strony internetowej i jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystko, co zrobiła, aby to przedsięwzięcie się rozwinęło.


Kate

Jestem urodzoną w Australii fotografką mieszkającą w Berlinie z moim mężem Simonem. Moje doświadczenie w fotografowaniu muzyki na żywo oraz imprez uwydatniło nie tylko moje oko, ale także mój instynkt do uchwycenia tego niespodziewanego w miarę jak się rozwija, pozostając przy tym jak najbardziej dyskretnym. Niewiele jest w stanie mnie zaskoczyć i możecie być pewni, że te spontaniczne chwile radości i emocji nie pozostaną nieudokumentowane!