WESELA

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten wyjątkowy dzień zachować w naszej pamięci na długo po tym, jak ryż spadł na ziemię. Na szczęście fotografie mają mistyczną moc wciągania nas z powrotem w moment, który zachowały i są po to, by nam w tym właśnie pomóc. Indywidualny obraz może przywołać wspomnienia z pierwszego pocałunku pary małżeńskiej, smak tortu weselnego lub szczęśliwe twarze rodziny i przyjaciół, którzy zgromadzili się, aby uczcić związek dwóch kochanków.

            Ponieważ dzień ślubu będzie pełen radosnych chwil i zachwycających szczegółów, naszym zadaniem będzie uchwycenie i zachowanie tych wspomnień dla Was, Waszych przyjaciół i rodziny oraz przyszłych pokoleń. Dołożymy wszelkich starań, aby opowiedzieć historię Waszego ślubu w sposób, który uhonoruje Wasze więzi ze sobą i odzwierciedli Wasze unikalne osobowości. To naprawdę ekscytujące odkrywać piękno nie tylko w ważnych momentach, ale także w małych rzeczach, które można łatwo przeoczyć.

Kliknij na przykłady, aby je rozwinąć.


IMPREZY

Fotografowanie imprez to kolejny aspekt naszej pracy, któremu jesteśmy równie oddani. Przez lata uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach, a naszą misją było uchwycenie ich atmosfery we wszystkich najważniejszych chwilach. Niezależnie od tego czy chcielibyście sfotografować imprezę związaną z kulturą, biznesem, tańcem czy teatrem, z przyjemnością przywieziemy nasze aparaty fotograficzne i uchwycimy je na "cyfrowym filmie".

Kliknij na przykłady, aby je rozwinąć.


PORTRETY

Możecie zlecić nam wykonanie różnych portretów. Niezależnie od tego, czy chcielibyście mieć nowe zdjęcia swojej rodziny, firmy, uzupełnić swoje CV, czy po prostu zrobić kilka zdjęć dla swoich kont w mediach społecznościowych, z niecierpliwością czekamy na urzeczywistnienie Waszej wizji.

Kliknij na przykłady, aby je powiększyć.


PRODUKTY

Jest to najświeższa kategoria w naszym portfolio, która, mamy nadzieję, z czasem się rozwinie. Mimo że wciąż się uczymy, naszym priorytetem jest dostarczanie naszym klientom jak najlepszych wyników końcowych, a my nie będziemy szczęśliwi, dopóki tak się stanie. To, czego jeszcze nie umiemy, nadrabiamy entuzjazmem, zaangażowaniem i kreatywnością. Jeśli jesteście małą firmą, artystą, który musi sfotografować swoje prace lub przedsiębiorcą dopiero rozpoczynającym działalność, nie wahajcie się z nami skontaktować.

Kliknij na przykłady, aby je powiększyć.


            Wszystkie zdjęcia na tej stronie są chronione prawami autorskimi poszczególnych fotografów, którzy przyczynili się do powstania Shutter & Melody. Całe zdjęcia lub ich części nie mogą być wykorzystywane do żadnych celów bez uprzedniej zgody autorów i przedstawianych postaci.